Пятница, 16.04.2021, 18:28

...Туристична фірма... "ТРИ БАЖАННЯ"  Дніпропетровськ_716-64-13; 050-969-36-30; 067-39-88-327

Меню сайту
Календар
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПОЛЬЩА

ПОЛЬЩА

Якщо Ви запланували подорож до Республіки Польща із службовою, туристичною або приватною метою, Вам необхідно подати документи на одержання короткотермінової візи, яка є Шенгенською візою та дає право перебувати на території Польщі, а також у країнах Шенгенської угоди в період до 90 днів впродовж 6 місяців.

До країн Шенгенської угоди входять: Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Іспанія, Голландія, Ісландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Швейцарія, Швеція, Угорщина, Італія.

Щоб отримати візу, необхідно подати у консульство візову анкету не пізніше ніж за тиждень до запланованого виїзду.

 

Основні документи, необхідні для отримання короткотермінової візи:

 

 • Заповнений латинськими літерами формуляр (польською мовою, англійською, українською - транслітерація ). За неповнолітнього подає візову анкету один із батьків або опікун. Це означає, що за неповнолітнього, вписаного до паспорта одного з батьків або юридичного опікуна, подається окрема візова анкета, і неповнолітній отримує окрему візу у паспорті одного з батьків або юридичного опікуна. Формуляр візової анкети можна отримати безкоштовно: в працівників охорони, на Інтернет-сторінці консульства.
 • Одне кольорове фото 3,5 x 4,5 cм; чітке, чисте та контрастне; видрукуване на папері високої якості на білому фоні; фото не старше 6 місяців; дає підстави зідентифікувати заявника; зроблене анфас (прямо), яке виразно представляє очі та обличчя з двох сторін від верхньої частини голови до верхньої частини плеч( в такий спосіб, щоб обличчя займало 70-80% фотографії); фото повинно представляти особу без головного убору, яка дивиться прямо, із замкнутими вустами, обличчя не може бути закрите волоссям. У випадку осіб, які носять окуляри, до фотографії є такі вимоги: незатемнені лінзи, оправа не може закривати жодної частини ока, не має бути будь-яких світлових ефектів.
 • Закордонний паспорт та копія першої сторінки закордонного паспорта. Паспорт повинен містити підпис та бути дійсним щонайменше 3 місяці від дати закінчення дії візи. Термін дії закордонного паспорта не повинен перевищувати 10 років. Подовжені паспорти не прийматимуться. Закордонний паспорт повинен містити щонайменше 2 чисті сторінки (призначені для візи). Паспорти приймаються без додаткових обкладинок, напр. шкіряних, пластикових.
 • У випадку наявності інших закордонних паспортів слід додати їх до візової анкети (оригінал і ксерокопія).
 • Внутрішній паспорт (оригінал і ксерокопія сторінок з особовими даними і реєстрацію про місце проживання).
 • Документи, що засвідчують наявність фінансових засобів, якими володіє заявник з метою покриття коштів подорожі, напр.: витяг (довідка) з банківського рахунка, дорожні чеки, депозитний рахунок (рух коштів за останні 3 місяці), кредитні картки (банківська довідка про наявність коштів на картці), довідка з місця праці із зазначенням посади і розміру заробітної плати за останні 6 місяців, запрошення (оригінал та копія), видане відповідно до Закону «Про іноземців» від 13 червня 2003 року (видається у Воєводському управлінні).
 • Страховий поліс із покриттям мінімум € 30000, що діє у всіх країнах Європейського Союзу (оригінал і ксерокопія). Страховий поліс слід заповнити машинописом. У випадку одноразової візи - страховий поліс повинен бути дійсним протягом терміну дії візи та впродовж усього терміну перебування. У випадку багаторазової візи - страховий полюс може бути дійсним впродовж першого періоду перебування. Рекомендуємо, щоб під час подання візової анкети з метою отримання одноразової або двогразової візи термін дії страхового полісу містив додатков 15 днів.
 • Оригінал довідки з місця праці:

- Для працівників: довідка з місця праці на фірмовому бланку з контактними даними організації, з зазначенням посади, стажу праці та розміру заробітньої плати за місяць, доходи за півроку. - Для підприємців: копія реєстрації підприємства місцевими органами влади.

- Для студентів: довідка з навчального закладу, у випадку  подорожі, яка відбувається протягом навчального року також довідка - дозвіл про відсутність на заняттях.

- Для пенсіонерів та інвалідів - пенсійне посвідчення та посвічення інваліда(оригінал і ксерокопія).

        ●    Бронювання квитків (літак, потяг, автобус). У випадку подорожі приватним автомобілем -  водійські

права і техпаспорт (оригінал і ксерокопія). 

        ●    Якщо заявник є неповнолітньою особою та подорожує сам або в супроводі одного з  батьків вимагається долучення  оригіналу і ксерокопії письмової  заяви - згоди другого з батьків або опікуна (оригінал і ксерокопія).У випадку, коли отримання згоди є неможливим -  необхідно подати документ, який пояснює причину відсутності згоди (напр. довідка матері-одиночки або інший документ). Свідоцтво про народження (оригінал і  ксерокопія).  Ксерокопія внутрішніх паспортів батьків або опікуна, а також копії дійсних віз у випадку спільної подорожі. 

 Особи, які не є громадянами України, додатково повинні  представити:

- українську візу (яка уповноважує до повернення на територію України) або дозвіл на постійне   проживання, реєстрацію дійсну після планованого повернення в Україну. 

Додаткові вимоги:

 

A)      Для членів офіційних делегацій

 • Офіційне запрошення, адресоване Українській стороні (копія, оригінал не вимагається)
 • Лист в оригіналі або нота органів влади на підтвердження того, що заявник входить до складу делегації, яка на запрошення польської сторони візьме участь у відповідних заходах

 

Б) Для підприємців та представників бізнес структур       

 • Оригінал і ксерокопія письмового запрошення від юридичної особи чи компанії, яка приймає, бюро чи відділення такої юридичної особи чи компанії з вказаними у ньому періоді перебування та строком дії; державного чи місцевого органу влади держави-члена ЄС;організаційного комітету торгово-промислової виставки, конференції чи симпозіуму, що проводиться на території держави-члена ЄС
 • Запрошення не може бути старіше за 3 місяці і повинно містити наступну інформацію: повну назву, адресу, № телефону і факсу запрошуючого та реєстраційний номер у формі, яка вимагається місцевим законодавством даної держави - члена ЄС

 В) Для водіїв, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення на транспортних засобах, зареєстрованих в Україні

 • Оригінал клопотання від Національної спілки перевізників України, яка надає послуги з міжнародних автомобільних перевезень, в якому вказується мета, період перебування, кількість в'їздів на територію держави-члена ЄС протягом певного періоду та дані про реєстрацію транспортного засобу в Україні
 • Якщо особа не є членом ASMAP:оригінал запрошення від партнерів, копія договору між польською  і українською фірмами, свідоцтво реєстрації фірми, ліцензія фірми на право здійснення міжнародних перевезень, запрошення від польського парнера, довідка про працевлаштування у даній фірмі, водійські права
 • Оригінал і копія трудової книжки, затверджена печаткою роботодавця
 • Зобов'язання українського підприємства чи компанії, що приймає в Республіці Польща, покрити всі витрати, пов'язані з поїздкою
 • Водійські права (оригінал і ксерокопія)

Г) Для членів команд потягів, рефрижераторів і локомотивів міжнародного сполучення

 • Письмове клопотання від Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниці)
 • Зобов'язання українського підприємства покрити всі витрати, пов'язані з поїздкою

Д) Для журналістів (не стосується незалежних журналістів)

 • Довідка чи інший документ в оригіналі, виданий професійною організацією (Національною спілкою журналістів України), яка підтверджує, що дана особа є професійним журналістом
 • Документ, виданий роботодавцем, який засвідчує  мету подорожі,  пов'язану з виконанням службового доручення

E) Для осіб, які беруть участь у наукових, культурних та мистецьких заходах, а також в університетських та інших програмах обміну

 • Оригінал і ксерокопія запрошення від організаторів наукових/культурних заходів (з переліком учасників, інформацією щодо тривалості програми та сторони, яка буде покривати витрати, пов'язані з візитом)
 • Документ, виданий роботодавцем, який посвідчує, що мета подорожі пов'язана з виконанням службового доручення

Ж) Для учнів, студентів, студентів післядипломної освіти та викладачів, котрі їх супроводжують, з метою навчання, участі в тренінгах, а також участі в рамках програм обміну та інших освітніх заходів

 • Оригінал і ксерокопія документа або довідка про зарахування до університету, коледжу чи школи, або довідка з курсів (з інформацією про тип, тривалість навчання та особу, яка покриє всі витрати)
 • Студентський квиток з університету, коледжу чи школи, студентом або учнем яких буде дана особа

З) Для учасників міжнародних спортивних заходів та осіб, що їх супроводжують з професійною метою

  Оригінал і ксерокопія клопотання від організації, яка запрошує: компетентні органи влади, Національна  Федерація спорту та Національний Олімпійський Комітет держав-членів ЄС (вказати назву, дати та тривалість турніру, назву клубу/команди, яку запрошено до участі, перелік учасників із вказаними  датою народження та посадою) 

●  Документ, який підтверджує, що заявник-спортсмен та член спортивної організації

●  Підтвердження оплати подорожі та проживання або ж гарантійний лист від організації, яка запрошує, із зобов'язанням покрити всі витрати    

И) Для учасників офіційних програм обміну, організованих містами - побратимами

 • Оригінал і ксерокопія запрошення від Голови адміністрації, мера міста - побратима (з доданим списком учасників заходу, періоду тривання та сторони, що покриває витрати)
 • Лист від органу міської влади з долученим списком учасників
 • Довідка з місця роботи, школи, ВУЗу

I) Для осіб, котрі в'їжджають до Польщі з метою відвідин

 • Оригінал і копія запрошення, зареєстрованого в Управлінні воєводи
 • Документ (оригінал і ксерокопія), що підтверджує спорідненість (свідоцтво шлюбу, народження і т.д.)
 • У випадку близьких родичів - подружжя, діти (в тому числі усиновлені), батьки (в тому числі опікуни), дідусі та онуки, які відвідують громадян Європейського Союзу або України, що легально проживають на території України або держав Європейського Союзу: письмова заява особи, яка запрошує (оригінал та копія). Письмова заява повинна містити таку інформацію:

-  прізвище та імена, адреса та номер телефону особи, яка запрошує,

-  прізвище, ім'я, адреса, дата народження та номер паспорта особи, яку  запрошують,

-  термін та місце перебування,

- інформація про ступінь родинного зв'язку особи, яку запрошують. У випадку, коли сторони не перебувають у родинному зв'язку вимагається подання обгрунтування про місце та час, коли ці сторони зустрічались,

-  інформація про особу, яка покриває кошти подорожі та перебування.

Запрошення необхідно завірити у нотаріуса. До запрошення слід долучити копію першої сторінки  паспорта особи, яка запрошує. У випадку, якщо запрошуюча сторона не є громадянином РП - копію карти постійного проживання

Ї) Для родичів, які планують взяти участь у похоронній церемонії

 • Офіційний документ в оригіналі або копія цього документа, що засвідчує факт смерті
 • Документ, що підтверджує родинні чи інші зв'язки між заявником та похованим (свідоцтво про шлюб, про народження або у разі браку таких  у разі браку такич документів - писмове поясненя).

K) Для осіб, які планують відвідати військові та цивільні цвинтарі

 • Офіційний документ в оригіналі, що підтверджує існування та факт утримання могили
 • Документ, що підтверджує родинні чи інші зв'язки між заявником та похованим (свідоцтво про шлюб, про народження народження і т.д.)
 • Бронювання квитка (на літак/автобус) на повернення. Якщо ви подорожуєте автомобілем, потрібно подати копії „зеленої" карти, посвідчення водія та технічного паспорта
 • Довідка з організації Червоного Хреста (оригінал і ксерокопія)

Л) З метою лікування

 • Оригінал і копія довідки з медичного закладу країни-члена ЄС із підтвердженням необхідності надання медичної допомоги у зазначеному закладі, інформацією щодо тривалості лікування та його орієнтовної вартості
 • Підтвердження наявності фінансових засобів для покриття вартості лікування

M) для туристів

 • Виїзди, організовані туристичними фірмами: Ваучер або лист від туристичної польської фірми, що підтверджують бронювання готелю з наступною інформацією: термін бронювання, прізвища та імена осіб, котрих це стосується, адреса та телефон готелю, інформація про розмір здійсненої оплати. Бронювання готелю повинно бути частково або у цілому оплаченим (оригінал або факс підтвердження про оплату). План туристичної поїздки
 • Для індивідуальних туристів: Ваучер або лист від туристичної польської фірми, що підтверджують бронювання готелю з такою інформацією: термін бронювання, прізвища та імена осіб, котрих це стосується, адреса та телефон готелю, інформація про розмір здійсненої оплати. Бронювання готелю повинно бути у цілому оплаченим (факс). У випадку бронювання через Інтернет - інформація про оплату кредитною карткою.

Н) для транзитних віз

 • Оригінал та копія дійсної візи країни призначення
 • У випадку відсутності необхідності в отриманні візи до країни призначення - документ, що підтверджує мету подорожі

 

Загалом, вище вказані документи є достатніми для видання візи.

Генеральне Консульство  РП у Львові  має право запросити заявника на співбесіду або вимагати інші додаткові документи .

Подання підроблених документів та з'ясування неправди може стати причиною заборони в'їзду громадянина України до країн Шенгенської зони.

Не можна мати дві дійсні Шенгенські візи. 

Документи для отримання візи необхідно подавати не швидше ніж за 3 місяці перед запланованою поїздкою. 

Генеральне Консульство  РП у Львові не приймає документи,  направлені  безпосередньо до Консульства факсом, поштою та електронною поштою. 

 

Термін розгляду візових документів

Консульство починає розглядати справу після внесення консульского збору  (для гр. України 35 Євро).

Рішення про видачу візи приймається протягом 5 робочих днів з моменту подачі візової анкети та додаткових документів. У випадку необхідності детальної перевірки документів розгляд справи може бути продовжений до 30 днів. В термінових випадках  рішення про видачу візи може бути прийняте протягом трьох днів або швидше перед запланованим виїздом.

 

Наявність візи не гарантує в'їзду на територію Шенген. 

Остаточне рішення про в'їзд приймає Прикордoнна служба.


ТУРИСТИЧНА ФІРМА «ТРИ БАЖАННЯ»

бажає Вам вдалого та приємного дня!!!