Среда, 22.01.2025, 03:21

...Туристична фірма... "ТРИ БАЖАННЯ"  Дніпропетровськ_716-64-13; 050-969-36-30; 067-39-88-327

Меню сайту
Календар
«  Январь 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

УГОРЩИНА

УГОРЩИНА

Загальна інформація про в’їзд

З 21 грудня 2007 року Угорщина стане повноцінним членом шенгенського простору. На території Угорщини також будуть дійсні ті візи та дозволи на перебування з одного боку, що видаються шенгенськими державами учасниками, а з другого також візи та дозволи на перебування, видані правовими органами Угорщини дійсні на всій шенгенській території.

З 21 грудня 2007 р. наступні держави є членами шенгенської угоди Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Голландія, Польща, Латвія, Литва, Люксембург, Угорщина, Мальта, Німеччина, Італія, Португалія, Іспанія, Словаччина, Словенія, Швеція,Норвегія та Ісландія.

Короткочасна шенгенська віза дає можливість на перебуання не більше ніж 90 днів у шенгенському простору. Перебування тривалістю більше ніж 90 днів визначають свої національні юридичні правила окремих держав учасників.

Не потрібно мати транзитну візу особам, які мають дозвіл на перебування в Швейцарії або Ліхтенштейну.

Візи які були видані до 21 грудня 2007 р. тими державами, які приєднуються до шен-гену не втрачають дійсність після вступу до шенгенської угоди та надають права на безвізовий транзит. Термін дійсності візи/дозволу на перебування, який використовується в якості транзитної візи, має перекрити час переїзду. Тривалість переїзду не може складати більше 5 днів.

Віза- попередній дозвіл на в’їзд, який власнику не надає автоматичного права на в’їзд. Умови в’їзду та перебування можуть перевірити також і на кордоні при в’їзді, і якщо підтвердження не буде, то подорожуючий може бути повернутий з кордону. 

Типи шенгенських віз

• Транзитна віза на аеропорті (віза типу «А») : дає право перебування на території аеропорта від моменту входу до міжнародної зони аеропорту до відправки літака в бажану країну.

Громадяни України звільнені від візи типу «А».

• Транзитна віза ( віза типу «В») : дає право на одно- , двох- або багаторазовий в’їзд з метою транзиту, до країн, які не належать до Шенгену. Перебування не може перевищити 5 днів. (З держав ЄС Румунія, Болгарія, Кіпр, Об’єднане Королівство та Ірландія не належать до Шенгену !) .

• Віза на короткочасне перебування (віза типу «С») : дає право на одно-, дво- або багаторазовий в’їзд. У випадку безперервного перебування небільше ніж 90 днів від моменту в’їзду. У випадку не безперервного перебування 90 днів, протягом будь-яких 6 місяців. 

Документи, які потрібні для подачі заяви для отримання візи типу «С»

Загальні вимоги:

- закордонний паспорт, термін дійсності якого перевишує термін дії бажаної візи (мінімум 3 місяці);

- 1 якісна, кольорова фотографія паспортного розміру, яка не давніша за 6 місяців;

- Повністю, читабельно заповнена латинськими літерами та підписана анкета;

- Медична страховка (яка покриває термін тривалості всієї поїздки та дійсна на території всіх шенгенських країнах, і яка може покрити матеріальні витрати у розмірі 30000 євро, на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому)

- Підтвердження правомірного перебування, якщо відвідувач не громадянин країни, де проживає.

Для отримання візи окрім загальних вимог потрібно засвідчити матеріальну забезпеченість тамету перебування на основі одного з наступних документів:

Для підтвердження матеріальної забезпеченості:

• оригінал довідки про прибуток з місця роботи, або

• банківський витяг про грошовий обіг за останні три місяці, або

• у випадку приватного підприємця довідка про реєстрацію підприємницької діяльності, або

• посвідчення пенсіонера, або

• дійсний проїзний квіток, довідка про замовлену та розраховану дорогу, нічліга, або

• у випадку неповнолітнього документ від законного опікуна про матеріальне забезпечення, або

• запрошення, яке було підтверджене або видане Державною Еміграційною Службою Угорщини.

Для підтвердження мети поїздки:

Для транзитної візи:

- дійсний проїзний квиток, який підтверджує мету поїздки або документи на транспортний засіб, який використовується в країні поїздки і належним чином застрахований.

- при потребі віза країни, в яку буде поїздка

Для отримання короткочасної в’їзної візи :

З наступним документами обґрунтована тільки мета поїздки. Для підтвердження матеріальної забезпеченості, проживання, медичної страховки, тощо, цих документів не достатньо. У разі виникнення сумніву стосовно мети поїздки, відвідувача можуть запросити на інтерв’ю, де він зможе пред’явити додаткові документи, які підтверджують мету поїздки, або консул може просити пред’явлення таких документів.

У випадку туристичної поїздки довідка туристичного агентства, або, у випадку індивідуальної поїздки - про наперед розрахований нічліг.

У випадку поїздки з науковою метою, з метою навчання або підвищення кваліфікації довідка закладу, який приймає та довідка про місце перебування/нічліг в Угорщини.

У разі візиту потрібне запрошення, написане або підтверджене Еміграційною Службою Угорщини, або нотаріально завірене запрошення з копією паспорту/закордонного паспорту особи, яка запрошує.

У разі поїздки з метою підтримання родинних відносин, такі же документи як в попередньому пункті (про візит), або довідка відвідувача про родинні зв’язки, та документ про те, що особі відомі правові карно-криминальні норми . Документ повинен вказати ступінь родинних зв’зків, має містити в собі ім’я члена сім’ї, його адресу та номер телефону.

Подавати потрібно оригінал заяви; підпис особи, яка запрошує, повинен бути нотаріально завіреним, та нотаріально завірена копія дозволу на перебування особи, яка запрошує.

«Письмова заява» повинна відповідати наступним змістовим вимогам:

а) стосовно особи, яку запрошують: прізвище, ім’я, дата народження, стать, громадянство, № паспорту громадянина України, мета та термін поїздки, кількість в’їздів, а також ім’я дітей, які подорожують з запрошеною особою;

б) стосовно особи, яка запрошує: прізвище, ім’я, дата та адреса, або

в) у випадку, якщо запрошує юридична особа, підприємство або організація: повна назва та адреса, і також:

- якщо запрошує організація, то повинне бути зафіксоване ім’я та посада особи, яка виготовила/підписала запрошення

- якщо запрошує юридична особа або спілка, яка має філіал в шенгенській країні, то вказати реєстраційний номер.

При бізнес поїздці запрошення угорського партнера та довідка, що засвідчує торгівельні відносини, або довідка про торгівельну діяльність від місцевої торгівельно-промислової палати та засвідчення адреси місця перебування в Угорщині.

У разі поїздки з метою лікування довідка від медичного закладу, що приймає, яка містить в собі підтвердження змоги оплати курсу лікування, або інше засвідчення спроможності оплати лікування та засвідчення про адресу місця перебування в Угорщині.

- У випадку перевізників довідка логістичної фірми або заява від неї. Потрібна заява від AIRCU. Також потрібно пред’явити контракт, укладений з угорським партнером.

- в разі відвідування могили члена родини, якого поховали на території Угорської Республіки, потрібні довідки про місце могили та ступеню родинних зв’язків.

Особам, які мають намір відвідати могилу – як основне правило – можуть видати візу типу «С», з максимальним терміном дійсності 14 днів. Виходячи з мети поїздки, дана віза дає право на одноразовий в’їзд. Потрібно пред’явити оригінали документів; довідку про могилу може надати як угорський, так і український правоохоронний орган.

- у випадку поїздки з культурною метою: угода про доручення, запрошення на творчу працю, або запрошення від організаторів культурної події.

- у випадку спортивної події: акредитація, що засвідчує участь в спортивних змаганнях в Угорщині, або контракт, підписаний з угорською спортивною організацією/олімпійським комітетом/ або головним органу по справам спорту.

- у випадку участі в конференції: запрошення від організатора конференції або про участь або довідка від організації, яка відсилає учасників; документ про сплату збору за участь на конференції. Для підтвердження мети в’їзду до Угорщини потрібні: 1.) оригінал української довідки про належність до офіційної делегації (вказане ім’я члена); далі 2.) копія оригіналу угорського запрошення; в даному офіційному запрошенні може бути відсутнім ім’я особи, яку запрошують.

- у випадку поїздки з іншою метою ( регулярні закупки, розважання, та ін.), яка не входить до жодної вище зазначеної категорії: довідка про те, що особі відомі умови карно-кримінальних нормативів в Угорщині , та документи про мету в’їзду та перебування.

Відвідувачі можуть отримати багаторазові візи, або візи на довготривале перебування на підставі того, що вони можуть підтвердити наявність умов перебування, добросовісність на підставі раніше правомірно використаними візами/візою. 

Термін оформлення віз, oпрацювання та перевірка анкет

Розгляд анкети відповідно правовим нормам може складати 30 днів. У випадку, якщо набуде чинності Угода про спрощення візового режиму між ЄС- Україна, розгляд займе не більше 10 днів.

Опрецювання анкет та винесення рішення– компетентність консулів.

Для перевірки анкети консул

- завжди перевіряє базу даних списку заборонених осіб (SIS)

- попередні поданні візи

- у деяких випадках зобов’заний консультувати з праоохоронними органими інших держав

- може консультуватись з Імміграційною Службою та Міністерством Закордонних Справ

- може консультувати з консульствами шенгенських держав

- може зобов’язати відвідувача на особисту розмову

- може запросити від відвідувача окрім поданих документів інші, додаткові документи 


Наявність візи не гарантує в'їзду на територію Шенген. 

Остаточне рішення про в'їзд приймає Прикордoнна служба.


ТУРИСТИЧНА ФІРМА «ТРИ БАЖАННЯ»

бажає Вам вдалого та приємного дня!!!