Четверг, 06.05.2021, 12:28

...Туристична фірма... "ТРИ БАЖАННЯ"  Дніпропетровськ_716-64-13; 050-969-36-30; 067-39-88-327

Меню сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Прием в Днепропетровске

Хортица из Днепра
Культові символи острова Хортиця.

 

 

Нестандартний тур по енергетичним місцям - місцям сили

 

 

 

 

Дата поїздки – 20.05.17 .

Вартість туру – 250 грн.
Екскурсія упродовж усього дня!

 


07.30 – виїзд із Дніпропетровська

09.00 – прибуття на Хортицю

У всі часи людина намагалася вберегти себе від невідомого. Заходи, які використовували для захисту, залежали від вірувань, які сповідували кожна конкретна людина. Для цього вона використовувала різноманітні символи. Символи були скрізь і у всьому, символ став зображувальним образом віри людини. Саме знайомству із найдавнішими та найсвятішими символами Хортиці і присвячений цей тур.

Щонеділі рідновіри проводять обряди на Хортиці, пов’язані зі звичаями і вірою своїх предків. Маємо унікальну можливість спостерігати місця цих обрядів.

Сутність Хортиці як «острови святилищ» розкриває древня історія. Ми побачимо курганні насипи та кам’яні закладки прадавніх часів. Для наших пращурів вони були не тільки релігійними об’єктами, але і своєрідними обсерваторіями для спостереження за небесними світилами.

Ми побуваємо біля Змієвої печери, розташовану біля урочища Чорна скеля. Ця печера найбільша серед відомих на Хортиці, вона являє собою розщелину в гранітній скелі. Доступ до неї складний, тому майже ніхто її не відвідує.

«Потрапимо» в минуле: побачимо житла та господарські будівлі запорожців, дізнаємось про побут, культуру, релігію та військове мистецтво козаків.

Маршрут пролягає над мальовничими кручами північного узбережжя Хортиці. Побачимо скелясті острови, що нагадують про колись грізні Дніпрові пороги, почуємо перекази і легенди від часів «батька історії» Геродота до козацької доби.

Пройдемося спеціально облаштованою «Тарасовою» стежкою біля Музею історії запорозького козацтва. Екскурсія присвячена перебуванню молодого поета – Т.Г. Шевченка – на Хортиці влітку 1843 року. Вона супроводжується уривками з творів Великого Кобзаря, де згадується Хортиця та Великий Луг Запорозький.

Побуваємо на меморіально-туристичному комплексі «Скіфський стан». Тут знаходиться найвища точка острову, звідки відкриваються чудові краєвиди Хортиці та прилеглої території. Крім того, побачимо музей кам¢яних витворів під відкритим небом – лапідарій, в якому зібрана історія краю, втілена в кам¢яних образах, козацьких хрестах та сільськогосподарських знаряддях праці наших пращурів.

І цілий день будемо насолоджуватись чарівною природою Хортиці.

17.00-17.30 – від’їзд у Дніпропетровськ

 

 

 

Категорія: Прием в Днепропетровске | Додав: 3bajannya (25.03.2012)
Переглядів: 2011 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]